Jacob Bakkerstraat 22 - De Goorn

€ 350.000,- k.k.

Kenmerken

Prijs:€ 350.000,- k.k.
Status:beschikbaar
Bouwvorm:bestaande bouw
Bouwjaar:2000
Oplevering:in overleg
Soort:herenhuis
Type:vrijstaande woning
Woonoppervlakte:155 m²
Perceeloppervlakte:408 m²
Inhoud:550 m³
Aantal kamers:6

Op de kaart


Omschrijving

Modern uitgebouwd VRIJSTAAND HERENHUIS op royaal perceel, met carport, flinke verzorgde tuin met hobbykas en extra tuinberging, en ruime parkeergelegenheid op eigen terrein. Deze woning is gelegen aan een hofje in een kindvriendelijke woonwijk, op korte afstand van het dorpscentrum. De voormalige aangebouwde garage is verbouwd tot berging en een multifunctionele ruimte.

Indeling
zij-entree/hal met toegang tot berging en ruime slaap-/hobby-/werkkamer (circa 18 m2), toilet, ruime L-vormige woonkamer (circa 40 m2) met een straatgericht zitgedeelte met erker en houtkachel, alsmede een tuingericht eetgedeelte met dubbele tuindeuren. Open keuken (circa 7,5 m2) met extra tuindeur. De keuken is bestaat uit een modern blok in een praktische hoekopstelling en is voorzien diverse ingebouwde apparatuur.

1e verdieping
overloop met gevelraam, drie slaapkamers (circa 5.50 x 4.03, 3.20 x 3.10 en 4.00 x 2.33 meter), nette, volledig betegelde badk... Lees verder

Vraag een bezichtiging aan

neem de code over