De Bongerd 34
8507CL Rohel
€ 750,- p/m8507CL Rohel
€ 750,- p/mPer direct beschikbaar!
Heerlijk recreëren op een kleinschalig park tussen Heerenveen en Joure. Deze houten woning met één slaapkamer is keurig onderhouden en ligt op een ruime kavel van 481 m2. Er is een externe berging aanwezig. U kunt parkeren op de kavel met meerdere auto's en op loopafstand ligt een leuk strandpaviljoen met een strandje en een jachthaven. Ook is hier een boothelling aanwezig. Deze kavel ligt rustig in de straat en is omgeven door nette opstallen. Dit is heerlijk landelijk recreëren op een kleinschalig park.
Indeling:
Via de achter-entree bereikt u de de ruime hal entree. De lichtinval in deze ruimte is mooi en u loopt zo naar de woonkamer. De woonkamer met open keuken is voorzien van openslaande deuren met dubbel glas. Via deze ruimte bereikt u de badkamer en de ruime slaapkamer. De luiken en de mooie kleurstelling maken de sfeer van de woning compleet.
Extra:
- Kale huurprijs €800,-
- Per direct beschikbaar.
- Privacy biedende tuin.
- Gestoffeerd & gemeubileerd.
- Verwarming geschiedt middels een splitlevel unit airco & verwarming.
De genoemde afmetingen zijn een inschatting waar geen rechten aan ontleend kunnen worden.
Bent u geïnteresseerd in deze woning of wilt u meer weten? Stuur dan een mail naar: verhuur@regentmakelaars.nl
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.