van Godewijckstraat 181
3341VJ Hendrik-Ido-Ambacht
€ 249.500,- k.k.3341VJ Hendrik-Ido-Ambacht
€ 249.500,- k.k.Een keurig verzorgd appartement centraal gelegen in Hendrik-Ido-Ambacht. Het appartement is gelegen op de tweede verdieping van een keurig complex met lift en beschikt over 2 slaapkamers, een eetkamer, een woonkamer, een moderne badkamer en een separate toiletruimte. Ook heeft dit 3 (voorheen 4)-kamer appartement een zonnig balkon op het zuidoosten. Het appartementencomplex is gunstig gelegen nabij winkelcentrum De Schoof, het zwembad, openbaar vervoer en uitvalswegen.
Begane grond
Centrale entree:
Bij aankomst tref je de centrale entree met intercom en brievenbussen, een trappenhuis en een lift.
2e verdieping
Appartement indeling:
Entree met laminaatvloer met toegang tot alle vertrekken. De meterkast beschikt over 6 groepen.
Nette toiletruimte met een grijze vloertegel en een witte en roze wandtegel en ingericht met een wandcloset en een fonteintje.
Een heerlijk lichte en sfeervolle woonkamer met een aparte eetkamer (4.52 x 2.70), met een totale oppervlakte van 37 m2. Voorheen was deze eetkamer een extra slaapkamer.
De woonkamer is afgewerkt met een laminaatvloer, gestuukte wanden en een gestuukt plafond. Vanuit de eetkamer is het balkon toegankelijk.
De keuken is voorzien van hoogglans witte keukenkastjes en een antraciet werkblad van kunststof. De keuken beschikt over een 4-pits gaskookplaat, oven, koel-vriescombinatie en een afzuigkap. Hier bevindt zich ook de opstelplaats van de wasmachine en de wasdroger.
Slaapkamer 1: ruime slaapkamer met laminaatvloer, behangen/gestuukte wanden en een gestuukt plafond.
Slaapkamer 2: slaapkamer met laminaatvloer, gestuukte wanden en een gestuukt plafond.
Nette badkamer met een grijze vloertegel en een witte wandtegel. De badkamer is ingericht met een douchecabine en een badmeubel met wastafel.
Balkon/Berging
- balkon (2.33 x 1.51) gelegen op het zuidoosten met zicht op een groenstrook.
- berging inpandig in de onderbouw van het complex
- voldoende (openbare) parkeergelegenheid voor het complex
Algemene informatie:
- verwarming en warmwatervoorziening geschieden middels blokverwarming en een Inventum boiler.
- energielabel F
Isolatievoorzieningen
- dubbele beglazing in de woon- en eetkamer
Oplevering
- in overleg
Bijzonderheden:
- centraal gelegen
- 2 slaapkamers
- balkon op zuidoost