Schutterswei 39, 2223 TT Katwijk
In de populaire woonwijk Schutterswei op loopafstand van een park vindt u deze keurig onderhouden hoekwoning met garage. De woning beschikt over een 3 goede slaapkamers, een nette badkamer en een zonnige tuin op het zuidoosten.
Indeling
Begane grond
Entree, hal met meterkast, garderobe en toegang tot de L-vormige tuingerichte woonkamer. Vanuit de woonkamer komt u in de fraai aangelegde achtertuin met zonnige ligging op het zuidoosten. Tussen de woonkamer en de keuken is er een kleine hal met ... Lees de volledige omschrijving
Schutterswei 39, 2223 TT Katwijk
In de populaire woonwijk Schutterswei op loopafstand van een park vindt u deze keurig onderhouden hoekwoning met garage. De woning beschikt over een 3 goede slaapkamers, een nette badkamer en een zonnige tuin op het zuidoosten.
Indeling
Begane grond
Entree, hal met meterkast, garderobe en toegang tot de L-vormige tuingerichte woonkamer. Vanuit de woonkamer komt u in de fraai aangelegde achtertuin met zonnige ligging op het zuidoosten. Tussen de woonkamer en de keuken is er een kleine hal met toiletruimte en trapopgang naar de verdieping.
De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is in een hoekopstelling geplaatst. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een koel-vriescombinatie, een oven, een vaatwasmachine en een gasfornuis. Aan de keuken grenst een praktische bijkeuken waardoor u ook in de garage kunt komen.
1e verdieping
Op deze verdieping vindt u, grenzend aan de overloop, 2 ruime slaapkamers en de badkamer. De ouderslaapkamer (voorheen 2 kamers) met een oppervlakte van ca. 17 m2 beschikt over een eigen balkon. De badkamer is strak betegeld en heeft een vrijhangend toilet, een wastafelmeubel en een douchecabine.
2e verdieping
Op de voorzolder vindt u, naast de opstelling voor de Cv-ketel, de aansluitingen voor de wasmachine en wasdroger. Verder vindt u de ruime 3e slaapkamer (13 m2) met praktische bergruimte in de knieschotten.
Garage/berging
Vanuit de woning is de aangrenzende garage bereikbaar. Hier is voldoende plek om uw auto veilig en vorstvrij te stallen maar ook als berging is deze ruimte prima te gebruiken. Door de goede hoogte is het mogelijk om hier een extra vliering te maken.
Bijzonderheden
Bouwjaar: 1981
Woonoppervlakte: 109 m2
Perceeloppervlakte: 120 m2
Inhoud: 475 m3
Cv installatie: bouwjaar 2013
Aantal kamers: 4 (3 slaapkamers, voorheen 4 slaapkamers)
Isolatie: De woning is voorzien van vloerisolatie, gedeeltelijk dubbele beglazing en dakisolatie
Oplevering: In overleg (op korte termijn is mogelijk)Toon minder