Leuken 117
Lommel , België
€ 389.000,- k.k.Lommel , België
€ 389.000,- k.k.Ligging
De woning is gelegen op zo'n 5 minuten van het centrum van Lommel.
Verbindingswegen naar omliggende gemeenten zijn tevens vlot bereikbaar.
Zo bent u op 16 minuten in Valkenswaard en op 30 minuten in Eindhoven.
Verder is Lommel een gezellige gemeente waar u kunt genieten van een veelzijdig markt- en winkelaanbod, de UGC-cinema alsook de Lommelse Sahara waar u kunt zonnebaden of tal van wandelroutes kunt ontdekken.
Indeling
Inkomhal handelspand, toilet met lavabo, 2 werkruimtes, bureau/werkruimte, keuken 1, garage, kelderruimte, magazijn, veranda, overdekte opslagplaats, trap naar bovenverdieping, berging, overloop, 4 slaapkamers, badkamer, woonkamer met verdieping, keuken 2, vlucht trap naar handelsgedeelte
Omschrijving
Op een steenworp afstand van de Nederlandse grens maar ook van Hasselt en het centrum van Lommel thans te koop een multifunctioneel pand met een bewoonbare oppervlakte van 302 m2 op 709 are eigen grond.
De benedenverdieping van het pand is geschikt voor het uitoefenen van een (bij)beroep.
Te denken valt aan detailhandel, studio, praktijkruimte, kantoor etc.
Maar u kunt ook uw wooncomfort royaal uitbreiden door de hele benedenverdieping als woonst in te richten.
Op die benedenverdieping vindt u namelijk twee ruimten die stuk voor stuk geschikt zijn voor elke denkbare functie of voor ruimte vragende hobby’s.
De eerste ruimte, direct na de inkom met gastentoilet, is 35 m2 en ligt aan de straatkant.
De tweede ruimte van meer dan 30m2 heeft vloerverwarming en een tweede keuken.
Via grote schuifpuien komt u op een binnenplaats die toegang geeft tot de ‘barn’ waarin zich nog meer verrassende mogelijkheden bevinden.
Tussen de eerste en tweede ruimte bevindt zich nog een wat kleinere ruimte, thans in gebruik als kapsalon voor honden. Hier is op twee plekken warm en koud water voorzien en tevens alles in orde voor wasmachine en droogkast.
Op de eerste verdieping treft u naast een volledig ingerichte keuken, een knusse woonkamer, een vide van 25 m2, de badkamer met ligbad, douche en tweede toilet alsmede vier ruime slaapkamers.
Een uiterst royale gang verbindt de leef vertrekken met de slaapkamers.
Ook hier voorzieningen voor wasmachine en droogkast en ruimte genoeg voor kledingkasten of voor een flexi werkplek.
Aansluitend op de keuken is er een balkon van 3 x 4 meter.
Via een lange, zogeheten lui trap kunt u vanaf dat balkon naar de binnenplaats en zo verder naar de ‘barn’ en naar de tuin met veel gras, (fruit)bomen en een kas waarin de huidige bewoners onder meer tomaten, courgette en sla kweken.
Tot dit pand behoren ook nog twee extra ruimtes van respectievelijk 20 - en 17 m2 geschikt voor uiteenlopende doeleinden of opslag en er is een pracht van een tuinhuis met houten vloer en uitzicht op de tuin.
Het huis heeft twee kelders en een garage met elektrisch rolluik, groot genoeg voor het plaatsen van minstens twee personenauto’s.
De volledige woning wordt centraal verwarmd met behulp van een HR ketel uit 2021.
Op het platte gedeelte van het dak liggen 19 zonnepanelen.
In de woonkamer staat bovendien een sfeer verhogende houtkachel.
Alle ramen en openslaande deuren zijn voorzien van dubbel glas en werken zeer geluidwerend.
Kortom, dit unieke pand is zonder meer een bezoek waard.
Bijzonderheden
- Werkruimte 1: podium/etalage aanwezig
- Werkruimte 2: warm water aansluiting - 2 grote schuiframen - keuken aanwezig
- 2 "koude" werkruimtes + 2 kelders
- Rolluiken aanwezig
- 19 stuks zonnepanelen (2021)
- Hoogrendementsketel (jaar: 2021)
- Bruikbare vloeroppervlakte cfr. EPC: 302 m²
- Veranda onvergund
-Renovatieverplichting niet-residentiële gebouwen van toepassing. Meer info: https://energiesparen.be/renovatieverplichting
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.