Oostweg 2 4
4305NA Ouwerkerk
€ 269.000,- k.k.4305NA Ouwerkerk
€ 269.000,- k.k.Rust liefhebbers opgelet!!
Midden in het prachtige bungalowpark "Salvatorhoeve", nabij kreken en het Nationaal Park Oosterschelde bieden wij een deels geïsoleerde en goed onderhouden compleet ingerichte recreatie bungalow aan. De geheel vrijstaande recreatie woning van 319 m3 is gelegen op een ruime kavel van 413 m2 eigen grond.
Indeling:
De aangebouwde entree is niet zoals bij de meeste woningen op het park via de voorzijde maar deze is aan de achterzijde gesitueerd. Zodra wij de originele hal binnen komen hebben wij gelijk aan de rechterzijde de meterkast en de bijkeuken met witgoed aansluitpunten en opstelplaats van de Hr. combi ketel. Een ideale opslagruimte waar vaak in dit soort woningen te kort aan is. Lopen wij door dan hebben wij aan de linker zijde de badkamer met inloopdouche en wastafel met daarnaast een apart toilet. Daarna hebben wij de grote slaapkamer, origineel was deze slaapkamer in tweeën gedeeld maar de vorige eigenaar heeft er 1 van gemaakt. Het is heel gemakkelijk indien nodig om weer hier twee slaapkamers van de creëren.
Terug naar de tussenhal lopen wij door naar de ruime woonkamer met houtkachel en schuifpui die u weer toegang verleend tot de aangebouwde serre. Eigenlijk is het een overkapping die gedeeltelijk afgesloten wordt met verwijderbare zeilen. De aan de voorzijde gelegen keuken is voorzien van diverse inbouw apparatuur met 4 pits elektrische kookplaat, afzuigkap, vaatwasmachine en koelkast.
Naast de keuken en via de woonkamer is de 2e slaapkamer bereikbaar. De slaapkamers zijn voorzien van een nette laminaatvloer en de rest van de woning is voorzien van een plavuizen vloer.
Tuin:
De netjes onderhoudsvriendelijke aangelegde zonnige tuin is op het zuiden gelegen, zodat u de gehele dag kunt genieten van de zon. Op het zeer grote terras aan de achterzijde van de woning kunt u heerlijk tot rust komen. De tuin is volledig omheind met begroeiing van het park zodat u privacy gewaarborgd is. Gras hoeft u niet te maaien, de tuin is van een kunststof grasmat voorzien.
Achterin de tuin is nog voor fietsen een houten berging aanwezig.
Bij de voorzijde van de woning is een grote carport gebouwd die beschutting bied voor twee grote auto’s.
Algemeen:
De woning is in goede staat zowel aan de binnen als buitenzijde. De vorige eigenaar heeft de woning in 2012 verbouwd toen is ook de serre en de carport aangebouwd. Hierdoor kunt u het gehele jaar van de woning genieten.
- Woning wordt compleet verkocht met inventaris.
- Parkkosten per jaar € 903.00
- CV ketel is huurketel.
- Aanvaarding in overleg.
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.