Het Melkpad 1
6669HB Dodewaard
€ 1.395,- p/m6669HB Dodewaard
€ 1.395,- p/mIN DE NIEUWSTE WOONWIJK (FRUCTUS) VAN DODEWAARD GELEGEN ROYALE HOEKWONING MET BERGING EN ZONNIGE TUIN. HET BETREFT HIER EEN NIEUWBOUWWONING VOORZIEN VAN EEN WARMTEPOMP EN ZONNEPANELEN, ENERGIELABEL A+++. DUS ZEER ENERGIEZUINIG EN LAGE ENERGIELASTEN!
INDELING
Begane grond: Entree, hal, meterkast, wandtoilet met fontein, trapopgang naar verdieping, L-vormige woonkamer met erker en openslaande deuren naar de achtertuin, provisie/trapkast, open keuken voorzien van inbouwapparatuur: koelkast, combimagnetron, vaatwasser, inductiekookplaat en afzuigkap.
1e Verdieping: Overloop, 3 ruime slaapkamers, badkamer met inloopdouche, 2e wandtoilet, wastafel met meubel en designradiator.
2e Verdieping: Via vaste trap te bereiken 2e verdieping met dakvenster en mogelijkheid voor extra slaapkamer.
TUIN MET BERGING
Achtertuin op het noorden gelegen met terras aan achtergevel. Aan de achterzijde van de tuin is een houten berging aanwezig. De achtertuin heeft een handige achteringang. De achtertuin is afgezet met gaashekwerk met hederabeplanting.
BIJZONDERHEDEN
- Verwachtte oplevering begin juni 2023.
- Energielabel A+++.
- Voorzien van een warmtepomp met boiler. Gasloze woning!
- Zonnepanelen.
- Verwarming middels vloerverwarming.
- Huurovereenkomst voor bepaalde tijd van 24 maanden met intentie voor onbepaalde tijd.
- Waarborgsom minimaal 2 maandhuren, te storten uiterlijk 3 dagen voor sleutel overdracht, plus de 1e maandhuur.
- Huurcontract volgens ROZ model.
- Huurprijs exclusief elektra/water.
- Belangstellenden dienen te reageren per e-mail naar ons kantoor.
- Huurder moet voldoen aan de acceptatienormen van de door ons uit te voeren verplichte huurcheck. U dient de informatie hiervoor vooraf aan te leveren.
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.